www.vgkomunalac.hr koristi kolačiće (cookies) radi pružanja boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti

Postavke kolačića možete kontrolirati i konfigurirati u Vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se s korištenjem kolačića.

Slažem se

 VG KOMUNALAC

 

 

Trgovačko društvo VG Komunalac d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću koje se bavi pružanjem komunalnih usluga na području grada Velike Gorice. Društvo je osnovano 19.02.2002. godine, od strane grada Velike Gorice kao jedinog vlasnika društva.

 

Misija VGK

  • Ostati društveno odgovorna tvrtka;
  • Poboljšati kvalitetu života građana grada Velike Gorice te gradskih naselja;
  • Sačuvati okoliš za buduće generacije;
  • Surađivati s našim partnerima u izgradnji u ljepšeg i ugodnijeg grada Velike Gorice;
  • Pružati kvalitetne usluge uz uvažavanje najviših standarda u izgradnji komunalne i prometne infrastrukture, te održavanju i uređenju javnih površina, groblja i tržnice.

Etički kodeks

 

Temeljni podaci:


Naziv tvrtke:
VG Komunalac d.o.o. za obavljanje komunalnih usluga

Skraćeni naziv tvrtke:
VG Komunalac d.o.o.

Sjedište:
HR - 10410 Velika Gorica, Ulica kneza Ljudevita Posavskog 45

Matični broj poslovnog subjekta: 1638866

OIB: 09228704508

Registarski sud:
Trgovački sud u Zagrebu

Pravni oblik:
društvo s ograničenom odgovornošću

Članovi društva – osnivači:
Grad Velika Gorica – jedini osnivač društva

Predsjednik uprave:
Dragan Perić, univ.spec.logist.

Banka:

HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D.  IBAN HR5523900011100429543

ADDIKO BANKA D.D.  IBAN HR632500091101138270

ZAGREBAČKA BANKA D.D.  IBAN HR74236900001101597192

RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.  IBAN HR9624840081104562453

OTP BANKA D.D. IBAN HR7424070001100451014

ERSTE BANK D.D.  IBAN HR60240200611100589757

 

Temeljni kapital:
9.808.700,00 kn uplaćen u cijelosti

 


Klikom na donji link pogledajte podatke u Sudskom registru RH.

sudreg.pravosudje.hr


VG Komunalac d.o.o.
za obavljanje komunalnih usluga
Ulica kneza Ljudevita Posavskog 45
10410 Velika Gorica
 
Tel: 01 6566 820
Fax: 01 6566 830
 
VG Komunalac d.o.o. (u daljnjem tekstu VG Komunalac) poduzima sve napore kako bi osigurao da informacije i podaci sadržani na ovoj internet stranici budu ispravni. Međutim, VG Komunalac ne može prihvatiti nikakvu odgovornost ili jamstvo da su informacije i podaci koji se ovdje pružaju ažurni, točni i potpuni. To vrijedi i za sve ostale internet stranice vezane pomoću hiperveza. VG Komunalac ne preuzima odgovornost za sadržaj takvih internetskih stranica vezanih pomoću hiperveze. VG Komunalac zadržava pravo izmjene ili dopune informacija ili podataka koje pruža na ovoj stranici bez prethodne najave.